اداره ثبت احوال کاشان

ورود

نام کاربری

گذرواژهعضو نیستید؟ [ ثبت نام ]

گذرواژه خود را فراموش کرده ام

اوقات شرعی

امور حقوقی و سجلی

سرویس پست الکترونیکی

دیدار مدیر کل محترم ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان

15/08/1397 14:10:23

آيت الله عبدالنبي نمازي افزايش آمار جمعيت شيعيان در جهان را حائز اهميت دانست و افزود: پيامبراكرم(ص) مي فرمايد، ازدواج كنيد و نسل مسلمانان را افزايش دهيد چرا كه در قيامت به دليل كثرت امت مسلمان بر ديگر اديان افتخار مي كنم.

آيت الله نمازي كثرت نسل را داراي برخي اقتضائات و موانع و دانست و يادآور شد: زندگي آسان، مسكن و آموزش و پرورش از اقتضائات كثرت نسل است كه بايد مشكلات پيش روي آن برداشته شود.

وي با اشاره به  فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر توجه به سبك زندگي اسلامي ايراني، گفت: سبك زندگي اسلامي ايراني بايد از سوي كارشناسان ديني بررسي  و ويژگي ها و خصوصيات اخلاقي و منش ها و روش هاي آن استخراج شود.

 

حسين غفراني كجاني مدير كل ثبت احوال استان اصفهان نيز ابتداي اين ديدار ضمن ارائه گزارشي از عملكرد يكسال گذشته، گفت: ثبت و احوال كشور در آستانه صدمين سال تأسيس خود قرار گرفته است و يكي از كهن ترين سازمان هاي كشور است.

وي با اشاره به اينكه 44 ميليون نفر در كشور كارت ملي هوشمند دريافت كرده اند گفت: تا كنون 75 درصد مردم استان اصفهان موفق به دريافت كارت هوشمند شده اند.

مدير كل ثبت احوال استان اصفهان افزود: در كاشان نيز 174 هزار كارت ملي هوشمند براي مردم اين شهرستان صادر شده است و 99 و نيم درصد مردم كاشان وقايع حياتي ولادت و وفات آنها به موقع به مامورين ثبت احوال كاشان گزارش شده است.


نظرات

پیغامی ارسال نشده است.

ارسال نظر

برای ارسال پیغام لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

امتیازات

امتیاز دادن فقط برای اعضاست.

برای امتیاز دادن یا ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

امتیازی داده نشده است.